2017
Результати участі учнів в міжнародному конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності
“Бобер – 2017”
Прізвище
Ім'я
Клас
Бал
Результат
1
Антоненко
Володимир
2
70
Відмінний
2
Орловська
Вікторія
2
56
3
Левченко
Олександра
2
70
Відмінний
4
Харитонова
Ярослава
2
78
Відмінний
5
Слободинюк
Уляна
3
78
Відмінний
6
Заіченко
Богдана
3
78
Відмінний
7
Смірнова
Вероніка
3
78
Відмінний
8
Вінярський
Євген
3
78
Відмінний
9
Смолянінов
Богдан
3
70
Відмінний
10
Сталовєрова
Анастасія
4
86
Відмінний
11
Льолін
Андрій
4
81
Відмінний
12
Бондаренко
Єлізавета
4
86
Відмінний
13
Аркан
Леонід
4
60
14
Варламов
Максим
4
60
15
Гирич
Артем
4
86
Відмінний
16
Гулеватий
Ілля
4
66
Добрий
17
Деревянко
Іванна
4
73
Добрий
18
Кошельнюк
Катерина
4
86
Відмінний
19
Кришень
Олександра
4
78
Відмінний
20
Могильний
Олег
4
78
Відмінний
21
Павленко
Станіслав
4
81
Відмінний
22
Прищепова
Вікторія
4
78
Відмінний
23
Савін
Владислав
4
50
24
Бондаренко
Максим
4
86
Відмінний
25
Фрілінг
Сергій
5
86
Відмінний
26
Максимова
Олександра
5
82
Відмінний
27
Юрова
Анастасія
5
82
Відмінний
28
Чередник
Альбіна
5
74
Добрий
29
Шинкарук
Владислав
6
94
Відмінний
30
Ковальчук
Софія
6
85
Відмінний
31
Колесник
Ксенія
6
85
Відмінний
32
Закаленко
Вікторія
6
90
Відмінний
33
Стеблина
Артем
7
89
Відмінний
34
Чумаченко
Денис
7
85
Відмінний
35
Сметанін
Владислав
7
85
Відмінний
36
Рубан
Мирослава
8
102
Відмінний
37
Матковська
Віталіна
8
98
Відмінний
38
Біловодська
Ольга
8
102
Відмінний
Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Предмет
Прізвище учня
Клас
Місце
Фізика
Рубан Мирослава Сергіївна
8
І
2016
Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Предмет
Прізвище учня
Клас
Місце
Фізика
Рубан Мирослава Сергіївна
7
І
Журба Назарій Вікторович
7
ІІ
Результати участі учнів в міжнародному конкурс з
інформатики та комп’ютерної вправності
“Бобер – 2016”
№
Прізвище
Ім'я
По батькові
Клас
Кількість балів
Результат
1
Літвіцька
Ауріка
Олександрівна
2
41
Учасник
2
Губаренко
Катерина
Сергіївна
2
46
Учасник
3
Маркивский
Денис
Сергійович
2
47
Учасник
4
Драгунова
Анастасія
Вікторівна
2
49
Учасник
5
Муляренко
Дмитро
Андрійович
2
50
Учасник
6
Кукла
Тимур
Максимович
2
54
Учасник
7
Щербань
Вікторія
Вікторівна
2
56
Учасник
8
Лещик
Дмитро
Юрійович
2
58
Добрий
9
Шевцов
Владислав
Євгенійович
2
60
Добрий
10
Ващенко
Сергій
Сергійович
2
61
Добрий
11
Смолянінов
Богдан
Русланович
2
70
Відмінний
12
Вінярський
Євген
Сергійович
2
74
Відмінний
13
Горбатюк
Максим
Дмитрович
2
78
Відмінний
14
Думанський
Володимир
Тарасович
2
78
Відмінний
15
Смірнова
Вероніка
Олександрівна
2
78
Відмінний
16
Долинюк
Карина
Денисівна
3
51
Учасник
17
Глова
Ілля
Олександрович
3
53
Учасник
18
Льолін
Андрій
Миколайович
3
65
Добрий
19
Кошельнюк
Катерина
Сергіївна
3
69
Добрий
20
Гирич
Артем
Валерійович
3
70
Відмінний
21
Бондаренко
Максим
Павлович
3
73
Відмінний
22
Радченко
Володимир
Анатолійович
3
73
Відмінний
23
Сталовєрова
Анастасія
Олександрівна
3
73
Відмінний
24
Чередник
Анна
Володимирівна
3
73
Відмінний
25
Кришень
Олександра
Сергіївна
3
74
Відмінний
26
Павленко
Станіслав
Олександрович
3
74
Відмінний
27
Бондаренко
Єлизавета
Юріївна
3
78
Відмінний
28
Вовненко
Алла
Сергіївна
4
68
Учасник
29
Максімова
Олександра
Володимирівна
4
72
Добрий
30
Зінчук
Олександр
Геннадійович
4
80
Добрий
31
Бурега
Ангеліна
Ігорівна
4
85
Відмінний
32
Забабуріна
Софія
Олексіївна
4
85
Відмінний
33
Мазуренко
Олександр
Олександрович
4
85
Відмінний
34
Фрілінг
Сергій
Віталійович
4
85
Відмінний
35
Горіцин
Андрій
Анатолійович
4
90
Відмінний
36
Дядечко
Софія
Володимирівна
4
90
Відмінний
37
Чумаченко
Денис
Юрійович
6
82
Добрий
38
Сергієнко
Марія
Миколаївна
6
83
Добрий
39
Сокуренко
Алевтина
Вікторівна
6
83
Добрий
40
Стеблина
Артем
Костянтинович
6
83
Добрий
41
Сметанін
Владислав
Андрійович
6
87
Відмінний
42
Тимошенко
Максим
Олегович
6
87
Відмінний
43
Журба
Назарій
Вікторович
7
83
Добрий
44
Цюпа
Валерія
Сергіївна
7
83
Добрий
45
Матковська
Віталіна
Олександрівна
7
87
Добрий
46
Рубан
Мирослава
Сергіївна
7
87
Добрий
47
Слободянюк
Віталій
Володимирович
7
87
Добрий
48
Малохатко
Ярослава
Володимирівна
8
99
Відмінний
49
Фрединський
Владислав
Геннадійович
8
99
Відмінний
50
Шапошніков
Владислав
Григорович
8
99
Відмінний
51
Єремеєв
Максим
Олексійович
10
102
Відмінний
Результати участі учнів в міжнародному конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності
“Бобер – 2017”
Прізвище
|
Ім'я
|
Клас
|
Бал
|
Результат
|
|
1
|
Антоненко
|
Володимир
|
2
|
70
|
Відмінний
|
2
|
Орловська
|
Вікторія
|
2
|
56
|
|
3
|
Левченко
|
Олександра
|
2
|
70
|
Відмінний
|
4
|
Харитонова
|
Ярослава
|
2
|
78
|
Відмінний
|
5
|
Слободинюк
|
Уляна
|
3
|
78
|
Відмінний
|
6
|
Заіченко
|
Богдана
|
3
|
78
|
Відмінний
|
7
|
Смірнова
|
Вероніка
|
3
|
78
|
Відмінний
|
8
|
Вінярський
|
Євген
|
3
|
78
|
Відмінний
|
9
|
Смолянінов
|
Богдан
|
3
|
70
|
Відмінний
|
10
|
Сталовєрова
|
Анастасія
|
4
|
86
|
Відмінний
|
11
|
Льолін
|
Андрій
|
4
|
81
|
Відмінний
|
12
|
Бондаренко
|
Єлізавета
|
4
|
86
|
Відмінний
|
13
|
Аркан
|
Леонід
|
4
|
60
|
|
14
|
Варламов
|
Максим
|
4
|
60
|
|
15
|
Гирич
|
Артем
|
4
|
86
|
Відмінний
|
16
|
Гулеватий
|
Ілля
|
4
|
66
|
Добрий
|
17
|
Деревянко
|
Іванна
|
4
|
73
|
Добрий
|
18
|
Кошельнюк
|
Катерина
|
4
|
86
|
Відмінний
|
19
|
Кришень
|
Олександра
|
4
|
78
|
Відмінний
|
20
|
Могильний
|
Олег
|
4
|
78
|
Відмінний
|
21
|
Павленко
|
Станіслав
|
4
|
81
|
Відмінний
|
22
|
Прищепова
|
Вікторія
|
4
|
78
|
Відмінний
|
23
|
Савін
|
Владислав
|
4
|
50
|
|
24
|
Бондаренко
|
Максим
|
4
|
86
|
Відмінний
|
25
|
Фрілінг
|
Сергій
|
5
|
86
|
Відмінний
|
26
|
Максимова
|
Олександра
|
5
|
82
|
Відмінний
|
27
|
Юрова
|
Анастасія
|
5
|
82
|
Відмінний
|
28
|
Чередник
|
Альбіна
|
5
|
74
|
Добрий
|
29
|
Шинкарук
|
Владислав
|
6
|
94
|
Відмінний
|
30
|
Ковальчук
|
Софія
|
6
|
85
|
Відмінний
|
31
|
Колесник
|
Ксенія
|
6
|
85
|
Відмінний
|
32
|
Закаленко
|
Вікторія
|
6
|
90
|
Відмінний
|
33
|
Стеблина
|
Артем
|
7
|
89
|
Відмінний
|
34
|
Чумаченко
|
Денис
|
7
|
85
|
Відмінний
|
35
|
Сметанін
|
Владислав
|
7
|
85
|
Відмінний
|
36
|
Рубан
|
Мирослава
|
8
|
102
|
Відмінний
|
37
|
Матковська
|
Віталіна
|
8
|
98
|
Відмінний
|
38
|
Біловодська
|
Ольга
|
8
|
102
|
Відмінний
|
Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Предмет
|
Прізвище учня
|
Клас
|
Місце
|
Фізика
|
Рубан Мирослава Сергіївна
|
8
|
І
|
2016
Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Предмет
|
Прізвище учня
|
Клас
|
Місце
|
Фізика
|
Рубан Мирослава Сергіївна
|
7
|
І
|
Журба Назарій Вікторович
|
7
|
ІІ
|
Результати участі учнів в міжнародному конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності
“Бобер – 2016”
№
Прізвище
Ім'я
По батькові
Клас
Кількість балів
Результат
1
Літвіцька
Ауріка
Олександрівна
2
41
Учасник
2
Губаренко
Катерина
Сергіївна
2
46
Учасник
3
Маркивский
Денис
Сергійович
2
47
Учасник
4
Драгунова
Анастасія
Вікторівна
2
49
Учасник
5
Муляренко
Дмитро
Андрійович
2
50
Учасник
6
Кукла
Тимур
Максимович
2
54
Учасник
7
Щербань
Вікторія
Вікторівна
2
56
Учасник
8
Лещик
Дмитро
Юрійович
2
58
Добрий
9
Шевцов
Владислав
Євгенійович
2
60
Добрий
10
Ващенко
Сергій
Сергійович
2
61
Добрий
11
Смолянінов
Богдан
Русланович
2
70
Відмінний
12
Вінярський
Євген
Сергійович
2
74
Відмінний
13
Горбатюк
Максим
Дмитрович
2
78
Відмінний
14
Думанський
Володимир
Тарасович
2
78
Відмінний
15
Смірнова
Вероніка
Олександрівна
2
78
Відмінний
16
Долинюк
Карина
Денисівна
3
51
Учасник
17
Глова
Ілля
Олександрович
3
53
Учасник
18
Льолін
Андрій
Миколайович
3
65
Добрий
19
Кошельнюк
Катерина
Сергіївна
3
69
Добрий
20
Гирич
Артем
Валерійович
3
70
Відмінний
21
Бондаренко
Максим
Павлович
3
73
Відмінний
22
Радченко
Володимир
Анатолійович
3
73
Відмінний
23
Сталовєрова
Анастасія
Олександрівна
3
73
Відмінний
24
Чередник
Анна
Володимирівна
3
73
Відмінний
25
Кришень
Олександра
Сергіївна
3
74
Відмінний
26
Павленко
Станіслав
Олександрович
3
74
Відмінний
27
Бондаренко
Єлизавета
Юріївна
3
78
Відмінний
28
Вовненко
Алла
Сергіївна
4
68
Учасник
29
Максімова
Олександра
Володимирівна
4
72
Добрий
30
Зінчук
Олександр
Геннадійович
4
80
Добрий
31
Бурега
Ангеліна
Ігорівна
4
85
Відмінний
32
Забабуріна
Софія
Олексіївна
4
85
Відмінний
33
Мазуренко
Олександр
Олександрович
4
85
Відмінний
34
Фрілінг
Сергій
Віталійович
4
85
Відмінний
35
Горіцин
Андрій
Анатолійович
4
90
Відмінний
36
Дядечко
Софія
Володимирівна
4
90
Відмінний
37
Чумаченко
Денис
Юрійович
6
82
Добрий
38
Сергієнко
Марія
Миколаївна
6
83
Добрий
39
Сокуренко
Алевтина
Вікторівна
6
83
Добрий
40
Стеблина
Артем
Костянтинович
6
83
Добрий
41
Сметанін
Владислав
Андрійович
6
87
Відмінний
42
Тимошенко
Максим
Олегович
6
87
Відмінний
43
Журба
Назарій
Вікторович
7
83
Добрий
44
Цюпа
Валерія
Сергіївна
7
83
Добрий
45
Матковська
Віталіна
Олександрівна
7
87
Добрий
46
Рубан
Мирослава
Сергіївна
7
87
Добрий
47
Слободянюк
Віталій
Володимирович
7
87
Добрий
48
Малохатко
Ярослава
Володимирівна
8
99
Відмінний
49
Фрединський
Владислав
Геннадійович
8
99
Відмінний
50
Шапошніков
Владислав
Григорович
8
99
Відмінний
51
Єремеєв
Максим
Олексійович
10
102
Відмінний
Всеукраїнський фестиваль робототехніки BestRoboFest
ROBOfirst – більше ніж роботи!
2015
Результати участі у конкурсі "Бобер-2015"
№ п/п
|
Прізвище
|
Ім'я
|
Клас
|
Результат
|
1.
|
Чумаченко
|
Денис
|
5
|
Відмінно
|
2.
|
Кришень
|
Олександра
|
2
|
Добре
|
3.
|
Павленко
|
Станіслав
|
Добре
|
|
4.
|
Зінчук
|
Олександр
|
3
|
Добре
|
5.
|
Вовненко
|
Алла
|
Добре
|
|
6.
|
Дядечко
|
Софія
|
Добре
|
|
7.
|
Мазуренко
|
Олександр
|
Добре
|
|
8.
|
Фрілінг
|
Сергій
|
Добре
|
|
9.
|
Максімова
|
Олександра
|
Добре
|
|
10.
|
Спіцен
|
Назар
|
Добре
|
|
11.
|
Рубан
|
Мирослава
|
6
|
Добре
|
12.
|
Цюпа
|
Валерія
|
Добре
|
|
13.
|
Фрединський
|
Владислав
|
7
|
Добре
|
14.
|
Пуля
|
Віктор
|
9
|
Добре
|
15.
|
Гула
|
Ольга
|
3
|
Учасник
|
16.
|
Горіцин
|
Андрій
|
Учасник
|
|
17.
|
Запорожець
|
Богдан
|
9
|
Учасник
|
18.
|
Шалагінов
|
Денис
|
10
|
Учасник
|
Немає коментарів:
Дописати коментар